Sultanbeyli Klima Servisi

Sultanbeyli Klima Servisi 100 TL Arıza Onarım Bakım

Klima cihazları belirsiz zamanlarda farklı türde bir çok arıza ile sizleri kaşı karşıya bırakabilir. Sultanbeyli klima servisi firması olarak yaşayabileceğiniz her trüdeki arızada uzun ömürlü işçilik çözümleri ile hemen çözüm sunmaktayız. Klima marka ve modeliniz her ne olursa olsun servisimize ulaşabilir ve teknik destek alabilirsiniz.

Duvar tipi split klima modelleri, salon tipi klimalar, Inverter klimalar ve diğer tip tüm ısıtma ve soğutma iklimlendirme sistemlerinde en iyi servis desteğini veriyoruz. Klima arıza onarım işlemleri dışında servisimizde periyodik klima bakım hizmetide verilmektedir. Sultanbeyli semt ve mahallelerinden en yakın klima servisi ekibimize 444 67 02 numaradan hemen ulaşabilirsiniz.

Sultanbeyli Klima Servis Markaları

Aşağıda listelemiş olduğumuz tüm klima marka ve modellerinde teknik servisimiz vardır. Bazı marka modellerde klima yetkili servisi olarak hizmet vermekte ve kimi markalarda ise özel klima servisi sağlamaktayız. Lütfen çağrı merkezimizi arayıp klimanızda yaşadığınız sorunu belirtiniz. Sizlere vakit kaybetmeden en yakındaki klima teknik ekibi yönlendirilecektir. Servisimize ulaşan her klima sahibi ürün özelliklerine göre markanın teknolojisine hakim teknisyenlerden servis hizmeti alır.

Sultanbeyli Mitsubishi Klima Servisi  Sultanbeyli Toshiba Klima Servisi  Sultanbeyli Samsung Klima Servis
Sultanbeyli Alarko Klima Servis  Sultanbeyli Sunny Klima Servis  Sultanbeyli Lg Klima Servis
Sultanbeyli Airfel Klima Servis  Sultanbeyli Altus Klima Servis  Sultanbeyli Arçelik Klima Servis
Sultanbeyli Ariston Klima Servis  Sultanbeyli Baretta Klima Servis  Sultanbeyli Baymak Klima Servis
Sultanbeyli Beko Klima Servis  Sultanbeyli Bosch Klima Servis  Sultanbeyli Cartel Klima Servis
Sultanbeyli Daikin Klima Servis  Sultanbeyli Demirdöküm Klima Servis  Sultanbeyli Electra Klima Servis
Sultanbeyli Ferroli Klima Servis  Sultanbeyli Electrolux Klima Servis  Sultanbeyli Fujitsu Klima Servis
Sultanbeyli General Electric Klima Servis  Sultanbeyli İklimsa Klima Servis  Sultanbeyli Midea Klima Servis
Sultanbeyli Profilo Klima Servis  Sultanbeyli Regal Klima Servis  Sultanbeyli Rubenis Klima Servis
Sultanbeyli Siemens Klima Servis  Sultanbeyli Sigma Klima Servis  Sultanbeyli Süsler Klima Servis
Sultanbeyli Vaillant Klima Servis  Sultanbeyli Buderus Klima Servis  Sultanbeyli York Klima Servis

Sultanbeyli Klima Servis Markaları

Sultanbeyli Klima Yetkili Servisi

Klimanızı mağazadan yeni aldığınızda ilk kutu açılışı ve kurulumunun cihaz marka yetkili servisi tarafından yapılması önemlidir. Her ne kadar sık yaşanan bir durum olmasada klimaların fabrika üretim hatalarından değişimi için yetkili klima servisi tarafından ilk işlemin yapılması doğru olandır. Sıfır klima kurulum işlemi sonrasında yetkili servis tarafından yine garanti evrak işlemleri yapılacaktır.

İlerleyen dönemlerde klimalarınızda arıza oluşması durumunda garanti süreci devam ediyorsa yine yetkili servislerden hizmet alabilirsiniz. Ülkemizde bildiğiniz üzere çok sayıda özel servis hizmet vermektedir. Yetkili servislerin fiyat farkının ciddi olması nedeni ile bir çok cihaz sahibi özel klima servisi üzerinden hizmet almayı tercih edebilir. Sultanbeyli klima servisi olarak teknik servisimizden de bu yönde hizmet alımı yapabilirsiniz.

Sultanbeyli Klima Yetkili Servisi

Sultanbeyli Klima Arıza Tamir Servisi

Adresinize klima servisi çağırdığınızda öncelikle yapılması gereken cihazın arıza tespiti olacaktır. Bulunan arızaya göre teknik servis sizi bilgilendirecektir. Olası arızanın yerinde tamirinin mümkün olup olmadığı, parça değişimi gerekip gerekmediği arıza tespitinden sonra belli olacaktır. Genelde klima servis firmaları onarımının talep edilmesi durumunda arıza tespiti için servis ücreti talep etmezler. Ancak tamir yapılmayacaksa tarafınızdan sadece servis ücreti ödemesi yapılacaktır.

Teknik servisimiz görmeden cihazlarınızı klima hurdası niyetine atıl duruma getirmeyiniz.

Sultanbeyli Klima Bakımı

Merkez Teknik Klima servisi bünyemizde tüm klima marka ve modellerinde periyodik bakım hizmeti de verilmektedir. Klima bakımları her tür cihaz için son derece gerekli ve önemlidir. Klima üreticileri yılda minimum 1 kere de olsa klimaların bakımlarının yapılması tavsiye etmekte ve önermektedir. Bakımı yapılmayan klima cihazları bir süre sonra performans kaybı veya arıza göstermeye başlayabilir. Düzenli bir şekilde klima bakımı yaptırmanız halinde cihaz ömrünüde uzatmış olursunuz.

Bakım dışında klima gaz kontrolünede belirli aralıklar bakmanız ve kontrol etmeniz önerilmektedir. Klima gazı uzun süre kullanıma uygundur ancak farklı sebeplerle gaz bitmesi durumunda klima motoru zarar görebilir.

En Yakın Klima Servisi Sultanbeyli

En Yakın Klima Servisi Sultanbeyli

İstanbul Anadolu yakası Sultanbeyli ilçesinde düzenli olarak sürekli ekibimiz bulunur. Sultanbeyli klima servisi hizmeti için 444 67 02 çağrı merkezinden bize ulaşabilirsiniz. Ufak büyük demeden her türdeki arıza sizlere en kısa sürede ulaşırız. Merkez Teknik Klima servisimiz konutlara, dairelere hizmet sağladığı gibi özel ticari mekan, ofis ve iş yerlerinede hizmet vermektedir.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir