İstanbul Klima Servisi
444 67 02

Klima Bakım

Bazı cihazlar ve ürünler bakıma ihtiyaç duyar. Klima bakım da bu cihazların başında gelir. Yoğun kullanıma maruz kalan bu cihazlar zamanla kirlenir, filtresi dolar ve aşınma yaşayabilir. Bu sorunlar klima cihazlarında düşük performans ve yüksek enerji sarfiyatına neden olur.

Klima periyodik bakım servisimize 444 67 02 numaradan ulaşabilir ve uzman teknisyenlerimizden en verimli bakım desteğini alabilirsiniz. İklimlendirme cihazları yaşam alanlarında hemde ticari mekanlarında insan sağlığına da direk etki eder. Bundan dolayı bakım son derece gerekli ve önemsenmesi gereken bir durumdur.

Klima Bakım

Klima Bakım Servisi

Merkez Klima Teknik Servisi olarak ülkemizde yaygın yada az kullanıcıya sahip her klima markasında bakım yapıyoruz. Bir çok şirket ve firmaya yılladır düzenli olarak bu hizmeti sağlıyoruz. Bireysel klima kullanıcıları ve kurumsal firmalar için en doğru işçilik hizmeti ve en uygun fiyatları sağlıyoruz.

Klima bakım markaları : Mitsubishi klima, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki, General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG,  Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura

Klima Bakım Servisi

Klima Bakım Bölgeleri

Klima bakımı için İstanbul içinde tüm ilçe ve semtlere her gün servis veriyoruz. Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ve Zeytinburnu hizmet bölgelerimizdir.

Klima Bakımı için her ilçede özel servis birimlerine sahibiz. Gecikmeden adresinize hemen ulaşır ve hızlı çözümleri en iyi teknisyenlerle sağlarız. Cihazınızın Klima hurdası olmaması için lütfen periyodik bakımlarını aksatmayınız.

Klima Bakım Bölgeleri

Neden Klima Bakımı Yaptırmalısınız

Klima bakım yönünden eksik ve yetersizse performansı ciddi oranda eksilir. Bir kaç yıl üst üste bakımı yapılmazsa sık arızalanması kaçınılmazdır. Bundan dolayı her klima sahibine önerimiz bakımlarını aksatmadan yaptırmaları yönündedir.

  • Bakımlı klima daha verimli çalışır
  • Arıza ve sorunu bakımlı klimalar daha az yaşatır
  • Enerji tasarrufu sağlar
  • Fatura maliyetlerini azaltır
  • Ortam hava kalitesini artırır
  • Konfor ve güvenli bir kullanım sağlar
  • Klima ömrünü uzatır

Klima Bakım Servis Telefonu

Size en yakındaki Klima bakım servisine ulaşmak için 444 67 02 numaradan çağrı merkezimize ulaşınız. Yaz kış demeden İstanbul içinde adresinizde nerde olursa olsun gelmekteyiz. Şehrin merkezine yakın bir çok konumunda hazır tam donanımlı mobil servis araçlarımız bulunmaktadır. Hem konutlar hemde ticari mekanlar için yıllardır klima bakım servisi desteğimiz ve hizmetimiz vardır.