İstanbul Klima Servisi
444 67 02

Klima Montajı

İklimlendirme sistemlerinde montaj büyük önem taşır ve kritik bir hamledir. Klima Montajı sadece görsel yönden düşünülemez. Klimadan alınması düşünülen yüksek performans, verimlilik ve enerji yakıt tasarrufu klima montajının doğru olması ile orantılıdır. Hatalı montaj işlemlerinde yüksek verim beklenemez. Profesyonel Klima montaj servisimize 444 67 02 numaradan ulaşabilirsiniz.

Montaj öncesinde doğru yer seçimi mutlaka uzmanlar, teknisyenler tarafından yapılması tavsiye edilir. Monte edilecek yer seçimi kullanım yaptığınız sürelerde etkin verimli bir deneyim sağlayacaktır.

Klima Montajı

Klima Montaj Servisi

Merkez klima teknik servis teknisyenleri adresinize gelecek ve yer tespitinde %100 nokta isabet yapacaktır. Cihazın kapasitesine göre mekanın metrekaresine göre hesaplamalar yapılacaktır. Klima montajının yanlış yere yapılması durumunda önce sağlık sorunları sonrada cihazda bir çok sorun çıkabilir. Lütfen yetkin olmayan kişilerden bu hizmeti alırken iki kere düşününüz.

Klima montaj markaları : Mitsubishi klima, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki, General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG,  Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura

Klima Montaj Servisi

 

Klima Montaj Bölgeleri

Klima montajı için İstanbul içinde tüm ilçe ve semtlere her gün servis veriyoruz. Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ve Zeytinburnu hizmet bölgelerimizdir.

Klima Montaj & Kurulum için her ilçede özel servis birimlerine sahibiz. Gecikmeden adresinize hemen ulaşır ve hızlı çözümleri en iyi teknisyenlerle sağlarız. Cihazınızın Klima hurdası olmaması için montaj & kurulum hizmetini profesyonel firmalardan alınız.

klima montaj

Klima Montaj Servis Telefonu

Size en yakındaki Klima Montaj ve Kurulum servisine ulaşmak için 444 67 02 numaradan çağrı merkezimize ulaşınız. Yaz kış demeden İstanbul içinde adresinizde nerde olursa olsun gelmekteyiz. Şehrin merkezine yakın bir çok konumunda hazır tam donanımlı mobil servis araçlarımız bulunmaktadır. Hem konutlar hemde ticari mekanlar için yıllardır klima montajı ve kurulum servisi desteğimiz ve hizmetimiz vardır.