İstanbul Klima Servisi
444 67 02

Klima Tamiri

Evde ofiste ve iş yerinde kullandığınız tüm klima cihazları için tamir hizmeti veriyoruz. Klima Tamiri servis randevusu için 444 67 02 bizi günün her saatinde arayabilirsiniz. Tamiri mümkün olmayan klima cihazı yoktur. Klimalarınız hangi marka olursa olsun firma bünyemizde ilgili markada uzman teknisyenler bulunmaktadır.

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında her ilçeye 7/24 klima tamiri servisi gönderiyoruz. Klimalar arıza niteliğine göre yerinde yada servis merkezinde tamir işlemine alınır.

Klima Tamiri

Klima Tamir Markaları

10 yıldan fazladır aralıksız olarak Klima tamir onarım hizmeti vermekteyiz. Mitsubishi klima, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için tamir bakım ve onarım hizmetimiz vardır.  General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura klima marka ve modelleri içinde teknik servisimizde her tür işlem yapılmaktadır.

Merkez Klima Teknik servis firmamızdan en uygun fiyatlarla bütçenizi sarsmadan hizmet alırsınız. Gün içinde erken yapacağınız klima tamir kayıt işemlerinde en yakındaki ekip hemen size ulaşır.

Klima Tamir Markaları

Adresinizde Klima Tamiri

Klimalarda sık yaşanan arızalar olduğu gibi benzersiz sorunlarda çıkabilmektedir. Servis işlemi için adresize gelecek ekibimiz tam donanımlıdır. Amacımız klimayı yerinden sökmeden, servis merkezine taşımadan işlem yapmaktır. Hem sizlere vakit ve zaman kazandıracak hemde daha düşük servis ücretleri ödemiş olacaksınız.

Anadolu yakası ve Avrupa yakası ilçe ve semtlerinde klima tamir desteğimiz aynı gün bulunur. Klima servis işlerinde yaygın servis ağımız sayesinde hiç bir müşterimizi bekletmiyor ve aynı gün tv servis gönderiyoruz.

Aynı gün Klima Tamiri almak için tek yapmanız gereken 444 67 02 çağrı merkezi üzerinden kayıt açmanızdır. Bir kaç saniye içinde kolayca işleminizi yapabilir ve servisin gelmesini bekleyebilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Klima Marka & Modelleri

Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki, General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura

Klima Servisi için her ilçede özel servis birimlerine sahibiz. Gecikmeden adresinize hemen ulaşır ve hızlı çözümleri en iyi teknisyenlerle sağlarız. Klima cihazları arıza tespit yapılmadan boşa çıkarılmamalıdır. Klima hurdası yapak yerine profesyonel destek alarak daha uzun yıllar yüksek performansta kullanabilirsiniz.

Klima Tamiri Çağrı Merkezi

Size en yakındaki Klima tamir servisine ulaşmak için 444 67 02 numaradan çağrı merkezimize ulaşınız. Yaz kış demeden İstanbul içinde adresinizde nerde olursa olsun gelmekteyiz. Şehrin merkezine yakın bir çok konumunda hazır tam donanımlı mobil servis araçlarımız bulunmaktadır. Hem konutlar hemde ticari mekanlar için yıllardır klima tamir desteğimiz ve hizmetimiz vardır.