Daikin Klima Servisi

Yaz kış kullanılan klima cihazlarında Daikin markasına sahipseniz aynı gün hizmet alabilirsiniz. Daikin klima servisi ihtiyacınız olduğunda İstanbul merkezli çalına firmamıza 444 67 02 numarası ile servis çağrı merkezi üzerinde bize ulaşarak acil taleplerinizi iletebilirsiniz. Merkez Teknik Klima Servisi bünyesinde Duvar tipi split klima, salon tipi, Inverter klimalar ve diğer tip tüm iklimlendirme cihazlarında servisimiz vardır.

Daikin Klima Servisi

Teknik servisimiz sizlere ulaşırken yerinde servis kolaylığı sağlayacak şekilde donanımlı araçlar ile sizlere ulaşır. Klima servisi olarak sektörde en öncü firmalardan biri olan merkez firmamız Daikin marka tüm cihazlarınızda sizlere en doğru hizmetleri vermektedir.

Daikin Klima Tamircisi

Diakin klima teknik donanımı oldukça detaylı ve işi bilen kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. En ufak yanlış işçilik ile klimanız hurda olarak ayrılabilir. Bu sebeple doğru firmalardan hizmet almanız oldukça önemlidir. Her klima sahibi ürün özelliklerine göre markanın teknolojisine hakim teknisyenlerden servis hizmeti verilir.

Klimaların çalışma prensibi aynı olsa da donanım olarak birbirinden çok farklı olmaktadır. Klima sorunlarında vakit kaybetmeden en yakın ekibimiz, teknisyenlerimiz konumunuza yönlenecek olup vakit kaybetmeden cihazlarınızı yerinde tamir işlemi uygulanır. Merkez Teknik Klima Servisi olarak firmamız bünyesinde çalışan onlarca ekibimiz ile klima markasına göre servis verilmektedir.

Daikin Klima Yetkili Servisi

Daikin klima yetkili servis olarak bazı özel servisler müdahale edebileceğini söylese de ilgili markanın dışında özel servislerin müdahale etmesi ile garanti süreci bozulacaktır. Bu sebeple yeni olan, garantisi devam eden klimalar için sadece markanın kendi yetkili servisine müdahale ettirmelisiniz.

Garantisi olmayan bütün cihazlarda servis hizmeti verilmektedir. Yetkili servislerin fiyat farkının ciddi olması nedeni ile bir çok cihaz sahibi özel klima servisi üzerinden hizmet almayı tercih edebilir. Daikin klima servisi olarak teknik servisimizden de bu yönde hizmet alımı yapabilirsiniz. En iyi özel servis deneyimi ile cihazlarınıza uzun yıllar sorun çıkartmamasına adına özenle hizmet verilir.

Daikin Klima Yetkili Servisi

Daikin Klima Arıza Tamir Servisi

Daikin klima arıza tamir servisi olarak cihazlarınıza en doğru hizmetler özellikle yerinde verilmektedir. Önceliğimiz daima cihazlarınızı olduğu yerde tamir etmek olacaktır. Ağır arıza durumlarında atölyemize alınan cihazlar maksimum 3 iş günü içerisinde tamir edilerek garantili olarak teslim edilmektedir.

Firmamız tamir işlemi uygulanan klimalar için servis ücreti talebinde bulunmamaktadır. Daikin klima arıza tamir servisi olarak sizlere en iyi fiyatlar ile en doğru hizmeti almanızı sağlıyoruz. Doğru arıza tespitleri ile cihazlarınızı en iyi uygun şekilde tamir ediyoruz.

Daikin Klima Bakımı

Klima üreticileri yılda minimum 1 kere de olsa klimaların bakımlarının yapılması tavsiye etmekte ve önermektedir. Bakım dışında klima gaz kontrolünede belirli aralıklar bakmanız ve kontrol etmeniz arızaya geçmemesi için önemlidir. Klima gazı uzun süre kullanıma uygundur ancak bir çok sebepten gaz bitmesi durumunda klima motoru zarar görebilir.

Takın unutun adı altında yapılan reklamlar tamamen hayal ürünü olup klima cihazlarının hepsi bakıma muhtaçtır. Klima teknik servis şirketimizde tüm klima marka ve modellerinde periyodik bakım hizmeti de verilmektedir. Genelde klima servis firmaları onarımının talep edilmesi durumunda arıza tespiti için servis ücreti talep etmezler. Bu sebeple sadece bakım ücreti alınmakta olup ekstra ücretler çıkartılmaz.

En Yakın Klima Servisi Daikin

Düzenli bir şekilde klima bakımı yaptırmanız halinde cihaz ömrünüde uzatmış olursunuz. Bakım yapılmayan cihazlarda ise arıza durumları kaçınılmaz olacaktır. En yakın klima servisi Daikin markasına özel bir servis arıyorsanız ekiplerimiz sizlere hızla ulaşarak cihazınızı yerinde tamir etme önceliği ile destek verecektir. Daikin klima servisi hizmeti için 444 67 02 çağrı merkezinden bize ulaşabilirsiniz. Ufak büyük demeden her türdeki arıza sizlere en kısa sürede ulaşırız.

Merkez Teknik Klima olarak konutlara, dairelere hizmet sağladığı gibi özel ticari mekan, ofis ve iş yerlerinede hizmet vermektedir. Daikin semtimizde klima ekiplerimiz ve donanımlı araçlarımız düzenli olara bulunur. Daikin eski cihaz yada yeni nesil cihazlar fark etmeksizin destek sağlıyoruz.

Klima Servisi

Tüm Klima Marka ve Modellerinde teknik servis ve Periyodik Klima Bakım

En Yakın Kombi Servisi

30 Farklı Şehirde Kombi Servis Hizmeti Vermekteyiz. Size En Yakın kombi servisi için bizi arayın.
444 91 09
Servis AraWhatsApp