İstanbul Klima Servisi
444 67 02

Basınköy Klima Servisi 200TL Klima Tamir & Bakım

Basınköy Klima Servisi 200TL Klima Tamir & Bakım

Basınköy Klima servisi ihtiyacınız olduğunda merkez teknik klima servisi olarak bize 444 67 02 bu numaradan servis çağrı merkezi üstünden ulaşabilirsiniz. Duvar tipi break up klima, salon tipi, Inverter klimalar ve diğer tip tüm iklimlendirme cihazlarında servisimiz vardır.

Basınköy ve civarında bulunan teknik servisimiz sizlere ulaşırken yerinde servis kolaylığı sağlayacak şekilde donanımlı araçlar ile sizlere ulaşır. Son seri modelleri teknoloji klimalar ve önceki tip modellerinde hepsinde servisi en teknik kapasitesi yüksek teknisyenleden alırsınız. Klimanızdaki hangi arıza varsa klima servisi olarak bizi arayın kısa zamanda tespit edip onarım işlemi en kısa zamanda yapılır.

Basınköy Klima Tamircisi

Tüm klima cihazlarında servis imkanı sunulmaktadır. Klima konusunda uzman ekiplerimiz hangi markada deneyimi bulunuyor ise ona göre yönlendirilmektedir. Teknisyen sayımız bir çok firmadan fazla olup marka ve modellere göre kullanıcılara en iyi hizmeti sağlar. İster klima bakımı, ister tamir onarımı yada montajı olsun cihaz modelinizle uygun hizmet alırsınız.

Klimaların çalışma prensibi aynı olsa da donanım olarak birbirinden çok farklı olmaktadır. En ufak yanlış işçilik ile klimanız hurda olarak ayrılabilir. Bu sebeple doğru firmalardan hizmet almanız oldukça önemlidir. Klima sorunlarında vakit kaybetmeden en yakın ekibimiz, teknisyenlerimiz konumunuza yönlenecek olup vakit kaybetmeden cihazlarınızı yerinde tamir işlemi uygulanır. Her klima sahibi ürün özelliklerine göre markanın teknolojisine hakim teknisyenlerden servis hizmeti verilir.

Basınköy Klima Tamircisi

Basınköy Klima Yetkili Servisi

Yetkili servislerin fiyat farkının ciddi olması nedeni ile bir çok cihaz sahibi özel klima servisi üstünden hizmet almayı tercih edebilir. Basınköy Klima servisi olarak teknik servisimizden de bu yönde hizmet alımı yapabilirsiniz. Merkez Teknik Klima Servisi olarak firmamız bünyesinde çalışan onlarca ekibimiz ile klima markasına göre servis sunulmaktadır.

Garantisi olmayan bütün cihazlarda servis hizmeti sunulmaktadır. kimi özel servisler müdahale edebileceğini söylese de ilgili markanın haricinde özel servislerin müdahale etmesi ile garanti süreci bozulacaktır. Garantisi süren klimalar için ilgili markadan yetkili servis hizmeti alınması gerekmektedir. Merkez teknik servisi firmamızda yetkili klima servisi hizmeti bazı markalara verildiği gibi kimi markalarda özel servis statüsünde servis sağlanır.

✅ Basınköy Klima Servisi
✅ Basınköy Klima Tamiri
✅ Basınköy Klima Yetkili Servis
✅ Basınköy Klima Teknik Servisi
✅ Basınköy Klima Tamir Merkezi
✅ Basınköy Klima Bakımı

Basınköy Klima Tamir Servisi

Basınköy klima arıza tamir servisi olarak sizlere en iyi fiyatlar ile en doğru klima tamiri hizmeti almanızı sağlıyoruz. Olası arızanın yerinde tamirinin mümkün olup olmadığı, parça değişimi gerekip gerekmediği arıza tespitinden sonra belli olacaktır.

Firmamız tamir işlemi uygulanan klimalar için servis ücreti talebinde bulunmamaktadır. Basınköynda klima servisi çağırdığınızda öncelikle yapılması gereken cihazın arıza tespiti olacaktır. Bulunan arızaya göre teknik servis sizi bilgilendirecektir. Genelde klima servis firmaları onarımının talep edilmesi durumunda arıza tespiti için servis ücreti talep etmezler.

Basınköy Klima Bakımı

Takın unutun adı altında yapılan reklamlar tamamen hayal ürünü olup klima cihazlarının hepsi bakıma muhtaçtır. Klima üreticileri yılda minimal 1 kere de olsa klimaların bakımlarının yapılması tavsiye etmekte ve önermektedir. Klima gazı uzun süre kullanıma uygundur ancak bir çok sebepten gaz bitmesi durumunda klima motoru zarar görebilir. Bakım haricinde klima gaz kontrolünede belirli aralıklar bakmanız ve kontrol etmeniz arızaya geçmemesi için önemlidir.

Klima bakımları her tür marka ve mannequin için son derece gerekli ve önemlidir. Klima teknik servis şirketimizde tüm klima marka ve modellerinde periyodik bakım hizmeti de sunulmaktadır. Bakımı yapılmayan klima cihazları bir süre sonra performans kaybı veya arıza göstermeye başlayabilir. Düzenli bir şekilde klima bakımı yaptırmanız halinde cihaz ömrünüde uzatmış olursunuz.

 

✅ Basınköy Daikin Klima Servisi
✅ Basınköy Mitsubishi Klima Servisi
✅ Basınköy Arçelik Klima Servis
✅ Basınköy Beko Klima Servisi
✅ Basınköy Siemens Klima Servisi
✅ Basınköy Samsung Klima Servisi
✅ Basınköy LG Klima Servisi
✅ Basınköy Midea Klima Servisi
✅ Basınköy Profilo Klima Servisi
✅ Basınköy Airfel Klima Servisi
✅ Basınköy Buderus Klima Servisi
✅ Basınköy Vestel Klima Servisi
✅ Basınköy Regal Klima Servisi
✅ Basınköy York Klima Servisi
✅ Basınköy İklimsa Klima Servisi
✅ Basınköy Fujitsu Klima Servisi
✅ Basınköy Toshiba Klima Servisi
✅ Basınköy Hitachi Klima Servisi
✅ Basınköy Sharp Klima Servisi
✅ Basınköy Gree Klima Servisi

En Yakın Klima Servisi Basınköy

Basınköy semtimizde klima ekiplerimiz ve donanımlı araçlarımız düzenli olara bulunur. Basınköy Klima servisi hizmeti için 444 67 02 çağrı merkezinden bize ulaşabilirsiniz. Ufak büyük demeden her türdeki arıza sizlere en kısa zamanda ulaşırız. Merkez Teknik Klima servisimiz konutlara, dairelere hizmet sağladığı gibi özel ticari mekan, ofis ve iş yerlerinede hizmet vermektedir.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *