İstanbul Klima Servisi
444 67 02

Sancaktepe Klima Servisi 7/24 Klima Servis Kaydı

Sancaktepe Klima Servisi 7/24 Klima Servis Kaydı

Günümüzde yaz kış fark etmeksizin kullanılan klimalarda servis desteği veriyoruz. Sancaktepe klima servisi numarası 444 67 02 olmakta ve servis çağrı merkezi üzerinde bize ulaşarak acil taleplerinizi iletebilirsiniz. Merkez Teknik Klima Servisi bünyesinde Duvar tipi split klima, salon tipi, Inverter klimalar ve diğer tip tüm iklimlendirme cihazlarında servisimiz vardır.

Klimanızdaki hangi arıza varsa kısa sürede tespit edilir ve onarım işlemi en kısa sürede yapılır. Yeni nesil teknoloji klimalar ve eski tip modellerinde tümünde servisi en deneyimli teknisyenleden alırsınız. Sancaktepe ve civarında bulunan teknik servisimiz sizlere ulaşırken yerinde servis kolaylığı sağlayacak şekilde donanımlı araçlar ile sizlere ulaşır.

Sancaktepe Klima Tamircisi

Merkez Teknik Klima Servisi olarak firmamız bünyesinde çalışan onlarca ekibimiz ile klima markasına göre servis verilmektedir. Klima konusunda uzman ekiplerimiz hangi markada deneyimi bulunuyor ise ona göre yönlendirilmektedir. Klimaların çalışma prensibi aynı olsa da donanım olarak birbirinden çok farklı olmaktadır. En ufak yanlış işçilik ile klimanız hurda olarak ayrılabilir. Bu sebeple doğru firmalardan hizmet almanız oldukça önemlidir.

Klima sorunlarında vakit kaybetmeden en yakın ekibimiz, teknisyenlerimiz konumunuza yönlenecek olup vakit kaybetmeden cihazlarınızı yerinde tamir işlemi uygulanır. Her klima sahibi ürün özelliklerine göre markanın teknolojisine hakim teknisyenlerden servis hizmeti verilir. Teknisyen sayımız bir çok firmadan fazla olup marka ve modellere göre müşterilerimize en iyi hizmeti sağlar. İster klima bakımı, ister tamir onarımı yada montajı olsun cihaz modelinizle uygun hizmet alırsınız.

Mitsubishi Klima Servisi  Toshiba Klima Servisi  Samsung Klima Servis
Alarko Klima Servis  Sunny Klima Servis  Lg Klima Servis
Airfel Klima Servis  Altus Klima Servis  Arçelik Klima Servis
Ariston Klima Servis  Baretta Klima Servis  Baymak Klima Servis
Beko Klima Servis  Bosch Klima Servis  Cartel Klima Servis
Daikin Klima Servis  Demirdöküm Klima Servis  Electra Klima Servis
Ferroli Klima Servis  Electrolux Klima Servis  Fujitsu Klima Servis
General Electric Klima Servis  İklimsa Klima Servis  Midea Klima Servis
Profilo Klima Servis  Regal Klima Servis  Rubenis Klima Servis
Siemens Klima Servis  Sigma Klima Servis  Süsler Klima Servis
Vaillant Klima Servis  Buderus Klima Servis  York Klima Servis

Sancaktepe Klima Yetkili Servisi

Garantisi süren klimalar için ilgili markadan yetkili servis hizmeti alınması gerekmektedir. Bazı özel servisler müdahale edebileceğini söylese de ilgili markanın dışında özel servislerin müdahale etmesi ile garanti süreci bozulacaktır. Bu sebeple yeni alınmış klima ve garantisi devam eden klimalar için sadece markanın kendi yetkili servisinden destek almalısınız. Garantisi olmayan bütün cihazlarda servis hizmeti verilmektedir.

Merkez teknik servisi firmamızda yetkili klima servisi hizmeti bazı markalara verildiği gibi kimi markalarda özel servis statüsünde servis sağlanır. Yetkili servislerin fiyat farkının ciddi olması nedeni ile bir çok cihaz sahibi özel klima servisi üzerinden hizmet almayı tercih edebilir. Sancaktepe klima servisi olarak teknik servisimizden de bu yönde hizmet alımı yapabilirsiniz.

Sancaktepe Klima Arıza Tamir Servisi

Sancaktepe da klima servisi çağırdığınızda öncelikle yapılması gereken cihazın arıza tespiti olacaktır. Bulunan arızaya göre teknik servis sizi bilgilendirecektir. Olası arızanın yerinde tamirinin mümkün olup olmadığı, parça değişimi gerekip gerekmediği arıza tespitinden sonra belli olacaktır.

Genelde klima servis firmaları onarımının talep edilmesi durumunda arıza tespiti için servis ücreti talep etmezler. Firmamız tamir işlemi uygulanan klimalar için servis ücreti talebinde bulunmamaktadır. Sancaktepe klima arıza tamir servisi olarak sizlere en iyi fiyatlar ile en doğru hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Sancaktepe Klima Bakımı

Klima bakımları her tür marka ve model için son derece gerekli ve önemlidir. Klima teknik servis şirketimizde tüm klima marka ve modellerinde periyodik bakım hizmeti de verilmektedir. Takın unutun adı altında yapılan reklamlar tamamen hayal ürünü olup klima cihazlarının hepsi bakıma muhtaçtır. Klima üreticileri yılda minimum 1 kere de olsa klimaların bakımlarının yapılması tavsiye etmekte ve önermektedir.

Bakımı yapılmayan klima cihazları bir süre sonra performans kaybı veya arıza göstermeye başlayabilir. Düzenli bir şekilde klima bakımı yaptırmanız halinde cihaz ömrünüde uzatmış olursunuz. Bakım dışında klima gaz kontrolünede belirli aralıklar bakmanız ve kontrol etmeniz arızaya geçmemesi için önemlidir. Klima gazı uzun süre kullanıma uygundur ancak bir çok sebepten gaz bitmesi durumunda klima motoru zarar görebilir.

En Yakın Klima Servisi Sancaktepe

Merkez Teknik Klima servisimiz konutlara, dairelere hizmet sağladığı gibi özel ticari mekan, ofis ve iş yerlerinede hizmet vermektedir. Sancaktepe semtimizde klima ekiplerimiz ve donanımlı araçlarımız düzenli olara bulunur. Sancaktepe klima servisi hizmeti için 444 67 02 çağrı merkezinden bize ulaşabilirsiniz. Ufak büyük demeden her türdeki arıza sizlere en kısa sürede ulaşırız.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *