İstanbul Klima Servisi
444 67 02

Kavacık Klima Servisi 7/24 Klima Servis Kaydı

Kavacık Klima Servisi 7/24 Klima Servis Kaydı

Evinizin ve iş yerinizin klima arıza ve sorunlarında aynı gün servis sağlıyoruz. Kavacık klima servisi için 444 67 02 servis çağrı merkezi üzerinde bize ulaşın. Klimanızdaki hangi arıza varsa kısa sürede tespit edilir ve onarım işlemi en kısa sürede yapılır. Yeni nesil teknoloji klimalar ve eski tip modellerinde tümünde servisi en deneyimli teknisyenleden alırsınız.

Merkez Teknik Klima Servisi bünyesinde Duvar tipi split klima, salon tipi, Inverter klimalar ve diğer tip tüm iklimlendirme cihazlarında servisimiz vardır. Kavacık ve civarında bulunan teknik servisimiz sizlere ulaşırken yerinde servis kolaylığı sağlayacak şekilde donanımlı araçlar ile sizlere ulaşır.

Kavacık Klima Tamircisi

Teknisyen sayımız bir çok firmadan fazla olup marka ve modellere göre müşterilerimize en iyi hizmeti sağlar. İster klima bakımı, ister tamir onarımı yada montajı olsun cihaz modelinizle uygun hizmet alırsınız. Klima sorunlarında vakit kaybetmeden en yakındaki ekibimiz, teknisyenlerimiz konumunuza yönlendirilecektir. Servisimize ulaşan her klima sahibi ürün özelliklerine göre markanın teknolojisine hakim teknisyenlerden servis hizmeti alır.

Mitsubishi Klima Servisi  Toshiba Klima Servisi  Samsung Klima Servis
Alarko Klima Servis  Sunny Klima Servis  Lg Klima Servis
Airfel Klima Servis  Altus Klima Servis  Arçelik Klima Servis
Ariston Klima Servis  Baretta Klima Servis  Baymak Klima Servis
Beko Klima Servis  Bosch Klima Servis  Cartel Klima Servis
Daikin Klima Servis  Demirdöküm Klima Servis  Electra Klima Servis
Ferroli Klima Servis  Electrolux Klima Servis  Fujitsu Klima Servis
General Electric Klima Servis  İklimsa Klima Servis  Midea Klima Servis
Profilo Klima Servis  Regal Klima Servis  Rubenis Klima Servis
Siemens Klima Servis  Sigma Klima Servis  Süsler Klima Servis
Vaillant Klima Servis  Buderus Klima Servis  York Klima Servis

Kavacık Klima Tamircisi

Kavacık Klima Yetkili Servisi

Merkez teknik servisi firmamızda yetkili klima servisi hizmeti bazı markalara verildiği gibi kimi markalarda özel servis statüsünde servis sağlanır. Garantisi süren klimalar için önerilen yetkili servislerden hizmet alınması yönündedir. Sıfır klima kurulum işlemi sonrasında yetkili servis tarafından yine garanti evrak işlemleri yapılacaktır.

İlerleyen dönemlerde klimalarınızda arıza oluşması durumunda garanti süreci devam ediyorsa yine yetkili servislerden hizmet alabilirsiniz. Ülkemizde bildiğiniz üzere çok sayıda özel servis hizmet vermektedir. Yetkili servislerin fiyat farkının ciddi olması nedeni ile bir çok cihaz sahibi özel klima servisi üzerinden hizmet almayı tercih edebilir. Kavacık klima servisi olarak teknik servisimizden de bu yönde hizmet alımı yapabilirsiniz.

Kavacık Klima Arıza Tamir Servisi

Bulunduğunuz bölgeden klima servisi çağırdığınızda öncelikle yapılması gereken cihazın arıza tespiti olacaktır. Bulunan arızaya göre teknik servis sizi bilgilendirecektir. Olası arızanın yerinde tamirinin mümkün olup olmadığı, parça değişimi gerekip gerekmediği arıza tespitinden sonra belli olacaktır. Genelde klima servis firmaları onarımının talep edilmesi durumunda arıza tespiti için servis ücreti talep etmezler. Ancak tamir yapılmayacaksa tarafınızdan sadece servis ücreti ödemesi yapılacaktır.

Teknik servisimiz görmeden cihazlarınızı klima hurdası niyetine atıl duruma getirmeyiniz.

Kavacık Klima Bakımı

Kavacık Klima Bakımı

Klima teknik servis şirketimizde tüm klima marka ve modellerinde periyodik bakım hizmeti de verilmektedir. Klima bakımları her tür cihaz için son derece gerekli ve önemlidir. Klima üreticileri yılda minimum 1 kere de olsa klimaların bakımlarının yapılması tavsiye etmekte ve önermektedir. Bakımı yapılmayan klima cihazları bir süre sonra performans kaybı veya arıza göstermeye başlayabilir. Düzenli bir şekilde klima bakımı yaptırmanız halinde cihaz ömrünüde uzatmış olursunuz.

Bakım dışında klima gaz kontrolünede belirli aralıklar bakmanız ve kontrol etmeniz önerilmektedir. Klima gazı uzun süre kullanıma uygundur ancak farklı sebeplerle gaz bitmesi durumunda klima motoru zarar görebilir.

En Yakın Klima Servisi Kavacık

Kavacık semtimizde klima ekiplerimiz ve donanımlı araçlarımız düzenli olara bulunur. Kavacık klima servisi hizmeti için 444 67 02 çağrı merkezinden bize ulaşabilirsiniz. Ufak büyük demeden her türdeki arıza sizlere en kısa sürede ulaşırız. Merkez Teknik Klima servisimiz konutlara, dairelere hizmet sağladığı gibi özel ticari mekan, ofis ve iş yerlerinede hizmet vermektedir.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *