İstanbul Klima Servisi
444 67 02

Yeşilköy Klima Servisi 7-24 Klima Tamir Servisi

Yeşilköy Klima Servisi 7-24 Klima Tamir Servisi

Tüm klima çeşitleri ve iklimlendirme sistemleri için aynı gün servis gönderiyoruz. Yeşilköy klima servisi gereken durumda 7/24 444 67 02 servis çağrı merkezini arayınız. Klima çalışmıyorsa, su akıtıyorsa, soğutmuyorsa, ses çıkarıyor veya düşük performans çalışıyorsa bizi arayınız.

Klima teknik servis merkezinde yaz kış demeden tüm Duvar tipi split klima, salon tipi, Inverter klimalar ve diğer tip tüm iklimlendirme cihazlarında servis sağlanır. Arızanın tespiti için gerekli olan tüm teknolojik ekipmanla adrese ulaşırız. Önceliğimiz klimanızı yerinden sökmeden bulunduğu yerde işlem yapılması yönündedir.

Yeşilköy Klima Tamircisi

Klimalardan en iyi performansı almak ve sürekli benzer arıza sorunlar yaşamak istemiyorsanız teknik ekiplerimizle irtibata geçiniz. Klima arızasında zaman kaybetmeden en yakındaki ekibimiz, teknisyenlerimiz vereceğiniz adrese yönlendirilecektir. Servisimize ulaşan her klima sahibi ürün özelliklerine göre markanın teknolojisine hakim teknisyenlerden servis hizmeti alır.

Mitsubishi Klima Servisi  Toshiba Klima Servisi  Samsung Klima Servis
Alarko Klima Servis  Sunny Klima Servis  Lg Klima Servis
Airfel Klima Servis  Altus Klima Servis  Arçelik Klima Servis
Ariston Klima Servis  Baretta Klima Servis  Baymak Klima Servis
Beko Klima Servis  Bosch Klima Servis  Cartel Klima Servis
Daikin Klima Servis  Demirdöküm Klima Servis  Electra Klima Servis
Ferroli Klima Servis  Electrolux Klima Servis  Fujitsu Klima Servis
General Electric Klima Servis  İklimsa Klima Servis  Midea Klima Servis
Profilo Klima Servis  Regal Klima Servis  Rubenis Klima Servis
Siemens Klima Servis  Sigma Klima Servis  Süsler Klima Servis
Vaillant Klima Servis  Buderus Klima Servis  York Klima Servis

Yeşilköy Klima Tamircisi

Yeşilköy Klima Yetkili Servisi

Klima yetkili servis hizmetleri bazı markalarda verilmekte olup bazı model ve markalarda da özel servis olarak hizmet veririz. Klima cihazınız yeni ve garantisi devam eden ürün ise önerimiz yetkili servislerden hizmet alınması yönündedir. Sıfır klima kurulum işlemi sonrasında yetkili servis tarafından yine garanti evrak işlemleri yapılacaktır.

İlerleyen dönemlerde klimalarınızda arıza oluşması durumunda garanti süreci devam ediyorsa yine yetkili servislerden hizmet alabilirsiniz. Ülkemizde bildiğiniz üzere çok sayıda özel servis hizmet vermektedir. Yetkili servislerin fiyat farkının ciddi olması nedeni ile bir çok cihaz sahibi özel klima servisi üzerinden hizmet almayı tercih edebilir. Yeşilköy klima servisi olarak teknik servisimizden de bu yönde hizmet alımı yapabilirsiniz.

Yeşilköy Klima Yetkili Servisi

Yeşilköy Klima Arıza Tamir Servisi

Semtinize yakındaki klima servisi olarak bizi çağırdığınızda öncelikle yapılması gereken cihazın arıza tespiti olacaktır. Bulunan arızaya göre teknik servis sizi bilgilendirecektir. Olası arızanın yerinde tamirinin mümkün olup olmadığı, parça değişimi gerekip gerekmediği arıza tespitinden sonra belli olacaktır. Genelde klima servis firmaları onarımının talep edilmesi durumunda arıza tespiti için servis ücreti talep etmezler. Ancak tamir yapılmayacaksa tarafınızdan sadece servis ücreti ödemesi yapılacaktır.

Teknik servisimiz görmeden cihazlarınızı klima hurdası niyetine atıl duruma getirmeyiniz.

Yeşilköy Klima Bakımı

Klima teknik servis şirketimizde tüm klima marka ve modellerinde periyodik bakım hizmeti de verilmektedir. Klima bakımları her tür cihaz için son derece gerekli ve önemlidir. Klima üreticileri yılda minimum 1 kere de olsa klimaların bakımlarının yapılması tavsiye etmekte ve önermektedir. Bakımı yapılmayan klima cihazları bir süre sonra performans kaybı veya arıza göstermeye başlayabilir. Düzenli bir şekilde klima bakımı yaptırmanız halinde cihaz ömrünüde uzatmış olursunuz.

Bakım dışında klima gaz kontrolünede belirli aralıklar bakmanız ve kontrol etmeniz önerilmektedir. Klima gazı uzun süre kullanıma uygundur ancak farklı sebeplerle gaz bitmesi durumunda klima motoru zarar görebilir.

En Yakın Klima Servisi Yeşilköy

Yeşilköy ve civar bölgelerde yaz kış ara vermeden servis sağlıyoruz. Klima teknik birimlerimiz ve donanımlı araçlarımız Yeşilköy semtinde düzenli olarak bulunur. Yeşilköy klima servisi hizmeti için 444 67 02 çağrı merkezinden bize ulaşabilirsiniz. Ufak büyük demeden her türdeki arıza sizlere en kısa sürede ulaşırız. Merkez Teknik Klima servisimiz konutlara, dairelere hizmet sağladığı gibi özel ticari mekan, ofis ve iş yerlerinede hizmet vermektedir.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *